+
Сейчас в корзине есть товары Оформить заказ
+38 (073) 227 14 65

ежедневно с 10:00 до 18:00

В корзине пусто!
Новинки
product image new
Специализированные наборы
Карточки английских слов - American vs British English 500 карточек
product image new
Магазин
Карточки для изучения английских слов - IT & Business 1000 карточек
product image new
Школьный английский
Школьный английский. Полный курс
product image new
Грамматика
Ideas for brightening your lessons
product image new
Наборы
Карточки для изучения иностранных языков - Business&Communication 1000 карточек
product image new
Наборы
Карточки для изучения иностранных языков - Idioms & Phrasal verbs 1000 карточек
		  
1 2 3 4
В наборе
 1. Коробка для интервального повторения
 2. Карточки для изучения слов
 3. Сборник настольных игр
 4. Дорожный футляр

			
Изучай!


			  

новые слова согласно своего уровня и среды применения.


		  

			
Запоминай!


			  

95% информации методом интервального повторения.


		  

			
Развивай!


			  

память с помощью регулярных повторений.


		  

			
Практикуй!


			  

разговорный английский во время настольных игр.


		  

			
Проверяй!


			  

карточками знания детей или студентов.


		  
proposition image

			

Английский язык:            

для школьников и взрослых


proposition__link
proposition image

			

Специализированный английский:            

для работы и учебы


proposition__link
proposition image

			

Больше языков:            

французский, итальянский, испанский, польский,китайский


proposition__link
proposition image

			

Комплектом дешевле:            

подарочные наборы и выгодные предложения


proposition__link
Отзывы клиентов
product image
Юлія 22.04.2020

Вчу слова по картках А2 німецька. Я у захваті: до іменників є артиклі (для визначення роду), форма множини (дуже важливо для німецької!), приклади дуже продумані (щоб одразу вчити і особливості вживання слова: прийменники або відмінок іменника з дієсловом, особливу форму 3 ос. однини тощо), до неправильних дієслів вказані форми. Карток 500, але слів значно більше: за рахунок прикладів, антонімів і т.д. Дорожній футляр і розділи в коробці для відмежування вивчених слів від невивчених - дуже продумано! Дякую за ваш підхід до своєї справи!

product image
Олена Сатарова 24.03.2020

Купила для своей доченьки несколько наборов карточек, все очень хорошие, но вот этот заслуживает особого внимания: https://eng-student.com/ua/magazin/anglijska-dlja-ditej/anglijska-dlja-ditej-svit-prirodi. Немогу просто нарадоваться. Качество карточек - плотный картон, размер - удобный для детской ручки. Плюс - есть транскрипция и перевод слова, это очень удобно и важно. Одним словом, все на высоте. Один только недостаток - карточки охватывают маленькое количество тем. Пожелание: выпускайте больше таких наборов с разных тем. Будем учить английский вместе с Вашими карточками. Успехов Вам!!!!

product image
Alyona 04.03.2020

Ой! Моя любов до карток English Student, почалася.. хммм... навіть і не згадаю, бо триває вона вже, здається, вічність... Спочатку на моій поличці з‘явилися невинні А1 і А2. Ви ж знаєте, як це буває.. Побачила в інтернеті, вирішила спробувати... Сподобалося! І тут... не встигла й оговтатися, як отримую пакунок з B1.1 і В.1.2. Вчу, багато вчу.. хочу ще! От і В.2.1 і В.2.2 придбала) а потім.. і Business English і навіть IT. Так, на перспективу) Але ж English Student не зупиняються... І спокушають все іншими цікавинками. І я замовляю набір щоденних фраз для дітей (милі ілюстраціі спокусили, зізнаюсь

product image
Ірина 04.03.2020

"Купувала набори для своїх учнів. Почали працювати - результати просто супер! Дуже легко засвоїти дітям нові слова, т.я. все відбувається в ігровій формі. Не повірте, але діти саміі просять проводити уроки, використовуючи картки! Це саме те, що ми всі прагнемо - зробити процес навчання цікавим! І це діє! Також замовляла для старших учнів картки по підготовці до ЗНО. Ви будете здивовані, але також працює! Дуже швидко і легко запам'ятовується необхідна лексика! Що ще сказати? Одне- рекомендую на всі 100%! Ці картки просто необхідно мати! І все!"

product image
Оксана 04.03.2020

"Колись я намагалася самостійно робити собі картки з новими словами, але лише їх приготування і пошук слів займало дуже багато часу, що дуже незручно. Більше того, не завжди знаєш чи слово варте того щоб його вчити, чи ним досить часто користуються. Тому Ваші набори карток дуже корисні і полегшують навчання. Картки я побачила у книгарні коли була у Львові, мені вони сподобалися, тому я вирішила спробувати. Я студентка і вивчаю в університеті німецьку як другу основну іноземну мову. Мови я дуже люблю, тому у мене є мотивація і бажання їх вивчати. Слова я намагаюсь вивчати кожного дня (по 20 карток). З самого ранку я вибираю картки які буду вчити протягом дня. Спочатку читаю слово в голос, дивлюся на картинку і читаю приклад речення у якому вживається слово, намагаючись здогадатися що саме воно означає без перекладу, і тільки після того дивлюся сам переклад, щоб перевірити свої здогадки. Іноді вигадую асоціації до слова чи (якщо це дія) намагаюся його відобразити. Таким чином слова легше запам'ятовуються. Я беру з собою чохол в університет і на роботу, виймаючи і повторюючи їх під час перерви. Іноді прошу своїх друзів мене перевірити, даю їм картки і вони питають у мене переклад слів чи просять перекласти речення ( з української німецькою і навпаки). На мою думку, важливо ще перемішувати картки, тому що слова легше запам'ятати у певному порядку, а коли їх міняти місцями під час повторення, то ефективність краще. Час від часу я намагаюся вигадувати свої приклади речень з новими словами і використовувати їх під час занять на яких ми спілкуємося, щоб слово було у моєму активному словниковому запасі, а не тільки у пасивному. Завдяки лише одному набору карток, я вже вивчила більше 200 слів (а це навіть не половина) за досить короткий період часу, що дуже мотивує і показує що збагачувати свій словниковий запас можна у зручний для тебе час і це цікаво."

product image
Юлія 03.03.2020

Майже рік тому побачила набр карток для вивчення англіської у своїх друзів. Сподобалася ідея і тепер використовую для навчання дітей та дорослих німецької. Використовую і для ігор, і для діалогів. Замовляла набір В1+В2. Із задоволенням попрацюю і з іншими рівнями!!!

product image
Владислава 02.03.2020

Насправді, можливо нічого цікавого, але ми завжди перевіряємо один одного з моїм хлопцем і це завжди випливає в якийсь смішний треш

product image
Наталя 02.03.2020

Картки видавництва "English Student" - реально ефективна та сучасна річ для вивчення іноземної мови! Вони розширюють словниковий запас, надзвичайно зацікавлюють учнів, урізноманітнюють заняття. Класно, що вдало лексичні одиниці та тематика мають комунікативне спрямування, дотепні ілюстрації, британський та американський варіанти. Використовую їх із задоволенням як на групових, так і індивідуальних заняттях. Мені й учням з картками набагато цікавіше. Ігровий елемент при використанні карток - це завжди сюрприз, родзинка, цікавинка. Такі ігри з картками, як "Склади історію", " Поясни значення зниклого слова", "Хто більше?" розвивають пам'ять, усне мовлення, увагу. Дуже вдячна видавництву "English student" за корисну розробку! Бажаю вам нових ідей та цікавого!


		
Видеообзор


		

Что такое набор карточек, как они выглядят и как запомнить 95% изученных слов?


	  
Топ-продаж
product image top
Специализированные наборы
Карточки английских слов - Phrasal Verbs 500 карточек
product image top
Английский
Карточки английских слов A1 – Elementary 500 карточек
product image top
Специализированные наборы
Карточки английских слов - Travel English 500 карточек
product image top
Профессиональные наборы
Карточки английских слов - Medical English 500 карточек
product image top
Английский
Карточки английских слов A2 – Pre-intermediate 500 карточек
product image top
Английский
Карточки английских слов B1.1 – intermediate 500 карточек
Адрес:

ул. Костюшко, 18

Lviv, Ukraine 79022